4 kluczowe składniki

Aby poprawić wygląd skóry wystarczą 4 składniki. Kluczem do sukcesu jest stworzenie wyjątkowego koktajlu z tych najlepszych. Serum Mysterium składa się tylko (i aż) z 4 wyjątkowych składników. Dowiedz się co potrafią zdziałać dla Twojej skóry.

W składzie Mysterium znajdziesz tylko niezbędne dla skóry składniki: kolagen, kwas hialuronowy, kwas mlekowy oraz melaninę.

Kolagen

Kolagen jest odpowiedzialny za strukturę naszej skóry, jej elastyczność, jędrność czy możliwość tworzenia nowych komórek. Kiedy jego ilość się zmniejsza, wygląd skóry ulega pogorszeniu. Pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, skóra jest zwiotczała i wolniej się regeneruje.

Podstawowym składnikiem serum Mysterium jest aktywny kolagen rybi. Wykazuje się wyjątkowo dużą zgodnością z kolagenem ludzkim. Stosowanie produktów z takim kolagenem przynosi najlepsze efekty. Głównym zadaniem naturalnego kolagenu jest odbudowa wiązań kolagenowych i aktywację produkcji nowych komórek.

Kwas Hialuronowy

Eliksir młodości, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody. Około 30% kwasu codziennie ulega rozpadowi i wymianie na nowy. Z biegiem czasu produkcja nowych cząsteczek kwasu znacznie się zmniejsza.

Silna para dla kolagenu. Wzmacnia istniejące wiązania kolagenowe i przyczynia się do powstawania nowych. Zgodnie ze swoją główną funkcją ogranicza parowanie wody. W związku z naturalnie zanikającą produkcją kwasu hialuronowego, jego obecność w koktajlu Mysterium jest konieczna.

Kwas Mlekowy

Kwas alfa-hydroksulwy (AHA). Posiada silne działanie przeciwstarzeniowe, złuszczające oraz nawilżające. Forma L-kwasu mlekowego jest naturalnym składnikiem włosów i skóry.

Nawilżanie skóry jest bardzo ważnym elementem codziennej pielęgnacji. Kwas mlekowy dodany do serum Mysterium pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo kwas mlekowy pomaga zwalczyć wszelkie przebarwienia i blizny – redukuje ich widoczność. Plusem jest również odblokowanie porów.

Melanina

Pigment, który znajduje się w warstwach skóry oraz włosach. Chroni przed bezlitosnym i szkodliwym działaniem promieniu ultrafioletowych. Odpowiada również za barwę skóry i włosów.

Ostatnim składnikiem koktajlu Mysterium jest melanina. Jej dodatek zapewnia ochronę przed promieniami UV, które przyczyniają się do powstawania enzymu kolagenazy niszczącego kolagen.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Podziel się
Leave a reply