Jak przechowywać kolagen Mysterium?

Najważniejszym składnikiem serum Mysterium jest naturalny kolagen. Aby zachował wszystkie swoje właściwości przechowywać kolagen należy w odpowiedniej temperaturze. Jeżeli nie chcesz, by zakupione serum straciło swoje właściwości musisz zadbać, by było przechowane w odpowiedniej temperaturze i warunkach.

Kolagen ma żelową konsystencję. Tylko w takiej postaci jest aktywny i skuteczny. Powinien być przechowywany w temperaturze do 28 ᵒC. W wyższej temperaturze następuje rozpad potrójnej helisy kolagenu i tym samym kolagen traci swoje cenne właściwości naprawcze.

Jak przechowywać Mysterium?

  1. W czasie upałów trzymaj kolagen w lodówce.
  2. Chroń produkt przed działaniem promieni słonecznych i upałami.
  3. Nie dostawiaj produktu w samochodzie.
  4. Produkt może być przechowywany w temperaturze pokojowej.

 

Kolagen, który był dłużej niż 2-3 godziny wystawiony na działanie temperatury powyżej 28 ᵒC, promienie słoneczne, staje się wodnisty i traci właściwości regenerujące i odbudowujące skórę. Substancja sprawdzi się jedynie jako silnie nawilżający żel i tak może być stosowany. Dlatego należy pamiętać, by przechowywać kolagen w odpowiedniej temperaturze, by nie narazić się na zbędne koszty czy konieczność przerwania kuracji.

Sprawdź jak działa Mysterium. W naszym sklepie internetowym możesz kupić serum Mysterium 50 ml bez derma rollera oraz 10 ml i 20 ml z derma rollerem.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Podziel się
Leave a reply