Nie powoduje alergii

Kolagen, który jest podstawowym i kluczowym składnikiem serum Mysterium, pochodzi z grzbietów ryb. Dzięki temu, że udało nam się wykorzystać nanotechnologię do jego przechowywania – oddajemy w ręce klientów kolagen w najczystszej postaci.

Do tej pory w kosmetyce najczęściej stosowano kolagen pochodzenia zwierzęcego (świnie, krowy). Taki kolagen jest zdecydowanie tańszy w pozyskaniu, ale jednocześnie mniej skuteczny i groźniejszy.

Kolagen pozyskiwany od zwierząt hodowlanych ma inną strukturę niż kolagen ludzki. Dodatkowo przez to, że zwierzęta odkładają martwe komórki kolagenu, pozyskiwany z nich kolagen nie jest aktywny. Właśnie takie martwe, nieaktywne i niezgodne ze strukturą ludzkiego kolagenu komórki najczęściej trafiają do kosmetyków. Kolagen świński czy kolagen krowi nie jest zdrowy i do tego może przenosić choroby.  Jedyne pocieszenie w tym, że % kolagenu w kosmetykach jest najczęściej znikomy.

Czarny kolagen pochodzenia rybiego, który jest częścią koktajlu Mysterium, ze względu na identyczną strukturę z ludzkim kolagenem. Przyczynia się to do zwiększenia przyswajalności kolagenu. Proces wymiany tej komórki u ryb trwa cały czas. Kolagen pozyskany z ryb jest aktywny, zdrowy.

Właśnie ten drogocenny kolagen zamknęliśmy w serum Mysterium. Tylko naturalny kolagen rybi pomoże Twojej skórze i przyniesie oczekiwane efekty.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
  • Pinterest
Podziel się
Leave a reply