SKŁAD SERUM

Czarny kolagen rybii

Jest to jeden z podstawowych komponentów tkanki łącznej, z której zbudowane są m.in. stawy, kości, ścięgna, zęby, skóra i powięzi. Występuje on we wszystkich tkankach w organizmie człowieka i stanowi w nim 70% białek. Jest matrycą do namnażania nowych komórek oraz budulcem narządów i naczyń krwionośnych. Kolagen ten stanowi także rusztowanie dla skóry.

mysterium-czarny-kolagen-rybu
sea-sunny-beach-holiday

Melanina

Jest naturalnym pigmentem neutralizującym wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się skóry. Składnik ten w naturalny sposób chroni przed promieniowaniem UV.

Kwas mlekowy

Posiada właściwości nawilżające oraz zapobiega infekcjom. Wzmacnia warstwę lipidową i skórę właściwą, odblokowuje pory i redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe oraz drobne zmarszczki. Idealny w przypadkach rogowacenia, łuszczenia i przesuszenia skóry.

1017_min
44d3d65a2d71868a846cd627cbfab8a0

Kwas hialuronowy

Nawadnia jednocześnie wiążąc cząsteczki wody. Bez kwasu hialuronowego wiązania kolagenu zostają osłabione. Odbudowuje on tkanki i ogranicza parowanie wody. Chroni przed wpływem szkodliwych substancji chemicznych i drobnoustrojami.